Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
  • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Cpri-dx-LC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο PE bag+
    Χρόνος παράδοσης: 2-6 ημέρες εργασίας
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Σκοινί μπαλωμάτων CPRI Αριθμός ινών: 2 πυρήνας
    Τύπος Fiber: G657A1 Connector: LC, SC, FC, ST.
    Outshealth: PVC, LSZH Χρώμα: μαύρος
    αδιάβροχος συνδετήρας: Προαιρετικό Μήκος: 5/10/20/30/60M, προσαρμοσμένος

    Υπαίθριο διπλό LC σκοινί 5M 10M 20M 25M 7.0mm IP67 μπαλωμάτων συνδετήρων CPRI θωρακισμένο αδιάβροχα

    Περιγραφή προϊόντων

     

    1-24 πυρήνες

    Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

     

    datasheet.png

     

    Εικόνες προϊόντων

     

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένοςΑδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

     

    Εργοστάσιο Wangtong

     

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

     

    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

     

    Αδιάβροχος διπλός ενιαίος τρόπος 2 πυρήνας CPRI σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC θωρακισμένος

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.