Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταCwdm Mux Demux

Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός

Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός

    • Low Insertion Loss CWDM Mux Demux Single / Dual Fiber Pigtail Fiber Optical Collimator
    • Low Insertion Loss CWDM Mux Demux Single / Dual Fiber Pigtail Fiber Optical Collimator
    • Low Insertion Loss CWDM Mux Demux Single / Dual Fiber Pigtail Fiber Optical Collimator
    • Low Insertion Loss CWDM Mux Demux Single / Dual Fiber Pigtail Fiber Optical Collimator
  • Low Insertion Loss CWDM Mux Demux Single / Dual Fiber Pigtail Fiber Optical Collimator

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Κατευθυντήρας

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
    Τιμή: $1-10/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο κουτί κατά την εξαγωγή
    Χρόνος παράδοσης: 7-15 ημέρες επάνω στα quantitities διαταγής
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικός κατευθυντήρας μήκος κύματος: 850~1610nm
    Αριθμός ινών: Ενιαία ίνα, διπλή ίνα Προστασία γυαλιού: Ναί
    Ανώτατο IL: 0.2dB Ανώτατο RL: 60dB
    εφαρμογή: Cwdm Mux Demux Μήκος Fiber: 0.5M, 1M ή προσαρμοσμένος

    CWDM Mux Demux ενιαίος ινών οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών κατευθυντήρων διπλός

    Περιγραφή προϊόντων

    Ο κατευθυντήρας ινών είναι επικεφαλής πλεξίδα οπτικής ίνας και ακριβής φακός ευθυγράμμισης που συσκευάζονται. Ο φακός έχει δύο είδη γ-φακού και ο σωλήνας συσκευασίας γ-Lens.The έχει έναν σωλήνα γυαλιού με τον επίχρυσο σωλήνα δύο είδη. Σύμφωνα με τη διαφορετική τριχοειδή διάμετρο, υπάρχουν πολλά είδη εξωτερικού κατευθυντήρα διαμέτρων. Η λειτουργία ενός κατευθυντήρα οπτικής ίνας είναι να μετασχηματιστεί το φως από τη οπτική ίνα σε ένα παράλληλο φως, ή η παράλληλη οπτική σύζευξη στη μετάδοση οπτικής ίνας. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στον τομέα των οπτικών συσκευών ή της οπτικών έρευνας και του πειράματος

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
    2. Υψηλή επιστροφής απώλεια
    3. Εποξικός-ελεύθερη οπτική πορεία
    4. Ποικίλες εξωτερικές προδιαγραφές
    5. Συσκευασία ευθυγράμμισης ακρίβειας

     

    Εφαρμογές

    1. Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
    2. Μήκους κύματος συσκευή και ενότητα τμήματος πολλαπλασιάζοντας
    3. Μονωτής
    4. Κυκλοφορητής
    5. Οπτική σύζευξη

     

     

    Πληροφορίες διαταγής

    Τύπος απομόνωσης Λειτουργούν μήκος κύματος Βαθμός Τύπος ινών Οπτικό μήκος In/Out συνδετήρας

    Στάδιο S=Single

    Στάδιο D=Dual

    13=1310nm 15=1550nm

    P=Grade Π

    A=Grade Α

    ίνα 0=Bare
    1=900um χαλαρώνει το σωλήνα
    1=1.0m
    2=1.5m
    μήκος 3=Customer
    0=None
    1=FC/APC
    2=FC/PC
    3=SC/APC
    4=SC/PC
    5=LC

     

    Εφαρμογή

     

    Δίκτυα μετρό/πρόσβασης
    WDM σύστημα
    Οπτικός ενισχυτής ινών
    Σύστημα CATV

     

     

    Εικόνες προϊόντων 
    Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλόςΧαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλόςΧαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλόςΧαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός
     
     
    Εργοστάσιο Wangtong
    Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός
    Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός
     
    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
     
    Χαμηλός εισαγωγής οπτικός κατευθυντήρας ινών πλεξίδων ινών απώλειας CWDM Mux Demux ενιαίος/διπλός
     
     
     
     
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.