Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα Προϊόνταepon gpon

Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei

Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei

    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
  • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Xpon-4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο carton+outer
    Χρόνος παράδοσης: 7-40 ημέρες επάνω στα quantitities διαταγής
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 50000PCS/MONTH
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τροφοδοσία: 12V συνεχές ρεύμα εφαρμογή: FTTH, FTTB, PON+EOC
    Λιμένας PON: Single-mode ίνα Sc Απόσταση μετάδοσης: 20KM
    μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx1490nm Καθαρό βάρος: 0.35KG
    Λειτουργία: Wifi, CATV, ΔΟΧΕΊΑ Συμβατό: με το zte, το huawei κ.λπ.

      XPON ONU 1GE+3FE+CATV+WiFi για FTTH συμβατό με το zte, το huawei κ.λπ.

     

    Περιγραφή

     

     

    1G3F+WIFI+CATV+POTS η σειρά σχεδιάζεται δεδομένου ότι HGU (μονάδα εγχώριων πυλών) στις deferent λύσεις FTTH byHDV, η εφαρμογή μεταφορέας-κατηγορίας FTTH παρέχει την πρόσβαση υπηρεσίας δεδομένων.
     

    1G3F+WIFI+CATV+POTS η σειρά είναι βασισμένη στην ώριμη και σταθερή, οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία XPON. Μπορεί να μεταστρέψει αυτόματα με EPON και GPON όταν αυτό πρόσβαση στο EPON OLT ή GPON OLT.
     

    1G3F+WIFI+CATV+POTS η σειρά υιοθετεί την υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης να συναντηθεί η τεχνική απόδοση της ενότητας της China Telecom EPON CTC3,0 και των προτύπων GPON ITU-TG.984.X
     

    1G3F+WIFI+CATV+POTS η σειρά σχεδιάζεται από Realtek chipset 9603C.

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

     

    • Υποστήριξη EPON και τρόπος GPON, και τρόπος διακοπτών αυτόματα
    • Αυτόματος-ανακάλυψη υποστήριξης ONU/ανίχνευση συνδέσεων/μακρινή βελτίωση του λογισμικού
    • ΩΧΡΟΣ τρόπος διαδρομών και γεφυρών υποστήριξης συνδέσεων
    • Υποστηρίξεις PPPoE/DHCP/στατική IP τρόπου διαδρομών
    • Διεπαφή υποστήριξης WIFI και πολλαπλάσιο SSID
    • Υποστήριξη QoS και DBA
    • Απομόνωση λιμένων υποστήριξης και vlan διαμόρφωση λιμένων
    • Λειτουργία αντιπυρικών ζωνών υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικό γνώρισμα
    • Διαμόρφωση κεντρικών υπολογιστών του τοπικού LAN IP και DHCP υποστήριξης
    • Η αποστολή λιμένων υποστήριξης και βρόχος-ανιχνεύει
    • Μακρινές διαμόρφωση και συντήρηση υποστήριξης TR069
    • Διεπαφή υποστήριξης CATV για την τηλεοπτική υπηρεσία
    • Διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ υποστήριξης για την υπηρεσία Voip
    • Εξειδικευμένο σχέδιο για την πρόληψη διακοπής συστημάτων για να διατηρήσει το σταθερό σύστημα

     

    Εφαρμογή

     

    • Χαρακτηριστική λύση: FTTH, FTTB, PON+EOC
    • Χαρακτηριστική επιχείρηση: ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ, IPTV, VOD, κάμερα IP

    Παράμετρος

     

     

    Τεχνικό στοιχείο Λεπτομέρειες
    Διεπαφή PON 1 λιμένας G/EPON (κατηγορία B+ EPON PX20+ και GPON)
    Λήψη της ευαισθησίας: ≤-27dBm
    Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0~+4dBm
    Απόσταση μετάδοσης: 20KM
    Μήκος κύματος TX: 1310nm, RX: 1490nm
    Οπτική διεπαφή SC/APC συνδετήρας
    Διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ 1 FXS, συνδετήρας RJ11
    Υποστήριξη: G.711/G.723/G.726/G.729 κωδικοποιητής-αποκωδικοποιητής
    Υποστήριξη: T.30/T.38/G.711 τρόπος λειτουργίας τηλεφωτότυπου, ηλεκτρονόμος DTMF
    Δοκιμή γραμμών σύμφωνα με GR-909
    Διεπαφή τοπικού LAN 1 Χ 10/100/1000Mbps και 3 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100Mbps. Σύνολο/μισός, συνδετήρας RJ45
    Διεπαφή CATV RF, οπτική δύναμη: +2~-18dBm
    Οπτική απώλεια αντανάκλασης: ≥45dB
    Οπτικό λαμβάνον μήκος κύματος: 1550±10nm
    Φάσμα συχνότητας RF: 47~1000MHz, σύνθετη αντίσταση παραγωγής RF: 75Ω
    Επίπεδο παραγωγής RF: 78dBuV
    Σειρά AGC: 0~-15dBm
    MER: ≥ το 32dB@-15dBm
    Ασύρματος Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n,
    Λειτουργούσα συχνότητα: 2.400-2.4835GHz
    υποστήριξη MIMO, ποσοστό μέχρι 300Mbps,
    2T2R, 2 εξωτερική κεραία 5dBi,
    Υποστήριξη: πολλαπλάσιο SSID
    Κανάλι: Αυτόματος
    Τύπος διαμόρφωσης: DSSS, CCK ΚΑΙ OFDM
    Σχέδιο κωδικοποίησης: BPSK, QPSK, 16QAM και 64QAM
    Οδηγήσεις 14, γιατηθέσητηςΔΥΝΑΜΗΣ, Los, PON, SYS, LAN1 ~LAN4, WIFI, WPS, Διαδίκτυο, FXS, που φοριέται, κανονικό (CATV)
    Μπουτόν 3, για τη λειτουργία της αναστοιχειοθέτησης, WLAN, WPS
    Λειτουργία Ccondition Θερμοκρασία: 0℃~+50℃
    Υγρασία: 10%~90%(non-condensing)
    Αποθήκευση του όρου Θερμοκρασία: -30℃~+60℃
      Υγρασία: 10%~90%(non-condensing)
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A
    Κατανάλωση ισχύος ≤6W
    Διάσταση 155mm×92mm×34mm (L×W×H)
    Καθαρό βάρος 0.24Kg


    Εικόνες προϊόντων 

     
    Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei
     
    Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei
    Εργοστάσιο Wangtong
    Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei
    Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei
     
    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
     
    Υψηλό δίκτυο XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi αξιοπιστίας συμβατό με Zte Huawei
     
     
     
     
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.