Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
  • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Ενότητα μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: $10-20/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένη συσκευασία εξαγωγής
    Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/P, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000 Τεμάχια ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Ενότητα μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
    Πυρήνας ινών: 4, 6, 8, 12, 24,36 Connector: SC LC FC ST
    Υλικά: κρύος χάλυβας ρόλων Χρώματα σακακιών: Κίτρινος, Aqua, βιολέτα της Erika, πορφυρή
    Τρόπος ινών: singlemode, πολλαπλού τρόπου Τύπος Fiber: Μίνι ίνα G657A1

    Ενότητα 12 μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

     

    Περιγραφή προϊόντων
     

    MTP/MPO οι ενότητες κασετών παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP/MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σπονδυλικές στήλες MTP/MPO με την επιδιόρθωση LC ή Sc.

    Το μορφωματικό σύστημα επιτρέπει τη γρήγορη επέκταση της κεντρικής υποδομής στοιχείων υψηλής πυκνότητας καθώς επίσης και της βελτιωμένων ανίχνευσης μηχανικών βλαβών και του επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, προσθέτει και αλλάζει. Οι κασέτες μπορούν να τοποθετηθούν πλαίσια multislot 1U ή 3U 19 στα».

    MTP/MPO οι κασέτες περιέχουν το εργοστάσιο που ελέγχεται και δοκιμασμένο mtp/mpo-LC fanouts για να παραδώσει την οπτικές απόδοση και την αξιοπιστία. Οι χαμηλές εκδόσεις ασφαλίστρου ελίτ απώλειας MTP/MPO και LC ή Sc προσφέρονται χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας προϋπολογισμών δύναμης.

     
    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

     

    • MTP/MPO τυποποιημένος υποχωρητικός με πολλές ίνες συνδετήρας
    • LC (πρότυπα κέντρων δεδομένων SFF), ιδιαίτερη διεπαφή Sc
    • OS1/2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
    • 12 και 24 εκδόσεις ινών - 12 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)
    • Πολικότητα Α (πρότυπα), Β ή Γ
    • Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
    • Προσαρμοστές μανικιών zirconia υψηλής επίδοσης

     

     
    Εφαρμογή

     

    • Υποδομή κέντρων δεδομένων
    • Δίκτυο χώρου αποθήκευσης - κανάλι ινών
    • Παράλληλη οπτική

     

     

    Εικόνες προϊόντων

     


    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνωνΕνότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνωνΕνότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνωνΕνότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων
     

     


     

     


     

    Παράμετρος

     

     

    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

     

     
     Σχετικό προϊόν 

     

    MPO/MTP επιτροπή μπαλωμάτων

     

    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

     

    Κασέτα ινών MPO/MTP 12/24

     

    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

     

     

     

    Συσκευασία

     

    1PC/τσάντα, 130PCS/Ctn, μέγεθος Ctn: 44*44*38cm, ακαθάριστο βάρος: 12.5kg (για 10M το μήκος)

     

    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων


     
    Εργοστάσιο Wangtong
     
    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων
    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνωνΕνότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων
     

     Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

     

    Ενότητα 12 σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 OM4 LGX κιβώτιο πυρήνων

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.