Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Παθητικά τμήματα οπτικών ινών

Παθητικά τμήματα οπτικών ινών

(9)
Κίνα CATV FTTH οπτικών ινών παθητικό πολλαπλού τρόπου πλαστικό υλικό τρόπου τμημάτων ενιαίο εργοστάσιο

CATV FTTH οπτικών ινών παθητικό πολλαπλού τρόπου πλαστικό υλικό τρόπου τμημάτων ενιαίο

APC UPC Sc προσαρμοστών ινών FTTH οπτικό Singlemode πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό ντούμπλεξ Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών καλείται επίσης συζευκτήρα οπτικών ινών. Χρησιμοποιείται για να παρέχει μια ... Read More
2019-06-24 18:48:26
Κίνα APC ST προσαρμοστών μονοκατευθυντικός UPC οπτικών ινών CATV FTTH ενιαίος συνδετήρας τρόπου εργοστάσιο

APC ST προσαρμοστών μονοκατευθυντικός UPC οπτικών ινών CATV FTTH ενιαίος συνδετήρας τρόπου

APC του ST UPC προσαρμοστών οπτικών ινών FTTH μονοκατευθυντικός Singlemode συνδετήρας Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών καλείται επίσης συζευκτήρα οπτικών ινών. Χρησιμοποιείται για να παρέχει μια καλώδιο στ... Read More
2019-06-24 18:48:26
Κίνα Πλήρης φωτισμός συζευκτήρων καλωδίων οπτικών ινών SMA905 FSMA905 μέσω του υλικού μετάλλων ποσοστού εργοστάσιο

Πλήρης φωτισμός συζευκτήρων καλωδίων οπτικών ινών SMA905 FSMA905 μέσω του υλικού μετάλλων ποσοστού

Πλήρης φωτισμός προσαρμοστών οπτικών ινών SMA905 FSMA905 μέσω του ποσοστού και της υψηλής ενέργειας Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών καλείται επίσης συζευκτήρα οπτικών ινών. Χρησιμοποιείται για να παρέχει ... Read More
2019-07-03 11:35:28
Κίνα Ενιαίος τρόπος Meale εξασθενητών οπτικών ινών Sc ST LC στο θηλυκό DB 1-30 εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος Meale εξασθενητών οπτικών ινών Sc ST LC στο θηλυκό DB 1-30

Εξασθενητής Singlemode Meale οπτικών ινών θηλυκό APC Sc UPC 0-30dB LC ST MU Περιγραφή Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν οποιαδήπο... Read More
2019-06-24 18:48:25
Κίνα 20db το Sc καθόρισε την οπτική αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας εξασθενητών πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

20db το Sc καθόρισε την οπτική αξία μείωσης υψηλής ακρίβειας εξασθενητών πολλαπλού τρόπου

Το Sc καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή 1-20db ινών Περιγραφή Ο εξασθενητής του ER Wangtong περιλαμβάνει το μεταβλητό οπτικό εξασθενητή, ευθύγραμμος οπτικός εξασθενητής, σταθερός οπτικός εξασθενητής. LC το αρσενι... Read More
2019-06-24 18:48:25
Κίνα Αρσενικό στο θηλυκό οπτικό εξασθενητή 15db Lc τμημάτων οπτικών ινών παθητικό εργοστάσιο

Αρσενικό στο θηλυκό οπτικό εξασθενητή 15db Lc τμημάτων οπτικών ινών παθητικό

Αρσενικό Sc στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών 3/5/10/15/20 DB Περιγραφή Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα είδος οπτικής παθητικής συσκευής που χρησιμοποιείται για να διορθώσει την απόδοση της οπτικής δύναμ... Read More
2019-06-24 18:48:25
Κίνα SM μονοκατευθυντικός Apc Sc τμημάτων οπτικών ινών παθητικός πλαστικός συμπαγής προσαρμοστής εργοστάσιο

SM μονοκατευθυντικός Apc Sc τμημάτων οπτικών ινών παθητικός πλαστικός συμπαγής προσαρμοστής

Apc Sc προσαρμοστών SM οπτικής ίνας μονοκατευθυντικός προσαρμοστής Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών καλείται επίσης συζευκτήρα οπτικών ινών. Χρησιμοποιείται για να παρέχει μια καλώδιο στο καλώδιο σύνδεση ... Read More
2019-06-24 18:48:25
Κίνα Apc Sc τμημάτων οπτικών ινών FTTH παθητικός εξασθενητής με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής παραθυρόφυλλων εργοστάσιο

Apc Sc τμημάτων οπτικών ινών FTTH παθητικός εξασθενητής με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής παραθυρόφυλλων

APC UPC Sc ST LC FC συζευκτήρας/προσαρμοστής οπτικών ινών με το παραθυρόφυλλο Περιγραφή Οι προσαρμοστές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για να παρέχουν ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ιν... Read More
2019-06-24 18:48:25
Κίνα Ενιαίος Apc Sc συζευκτήρων συμπαγής SM πολλαπλού τρόπου ινών τρόπου μονοκατευθυντικός προσαρμοστής εργοστάσιο

Ενιαίος Apc Sc συζευκτήρων συμπαγής SM πολλαπλού τρόπου ινών τρόπου μονοκατευθυντικός προσαρμοστής

χονδρικός ftth οπτικός προσαρμοστών ενιαίος τρόπου πολυ τρόπου προσαρμοστής οπτικών ινών Sc μονοκατευθυντικός Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών καλείται επίσης συζευκτήρα οπτικών ινών. Χρησιμοποιείται για ν... Read More
2019-06-24 18:48:24
Page 1 of 1
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
Τηλ.::86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.