Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα Προϊόνταepon gpon

λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas

λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas

    • 1GE 1FE Ports  Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON  With WIFI+Dual Attennas
    • 1GE 1FE Ports  Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON  With WIFI+Dual Attennas
    • 1GE 1FE Ports  Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON  With WIFI+Dual Attennas
    • 1GE 1FE Ports  Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON  With WIFI+Dual Attennas
  • 1GE 1FE Ports  Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON  With WIFI+Dual Attennas

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Xpon-1

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικό χαρτοκιβώτιο carton+outer
    Χρόνος παράδοσης: 7-40 ημέρες επάνω στα quantitities διαταγής
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal, D/P
    Δυνατότητα προσφοράς: 50000PCS/MONTH
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τροφοδοσία: 12V συνεχές ρεύμα Λειτουργία: WIFI
    Λιμένας PON: Single-mode ίνα Sc Απόσταση μετάδοσης: 20KM
    μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx1490nm Καθαρό βάρος: 0.35KG
    εφαρμογή: FTTH, FTTB, PON+EOC Συμβατό: με το zte, το huawei κ.λπ.

    Λιμένες ONU FTTH Epon/Gpon xPON 1GE+1FE με WIFI+Dual Attennas για Huawei ZTE

     

    Περιγραφή

     

     

    WT1G1FW1 ONU σχεδιάζεται δεδομένου ότι HGU (μονάδα εγχώριων πυλών) στις deferent λύσεις FTTH, η εφαρμογή μεταφορέας-κατηγορίας FTTH παρέχει την πρόσβαση υπηρεσίας δεδομένων.

    WT1G1FW1 ONU είναι βασισμένο στην ώριμη και σταθερή, οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία EPON. Μπορεί να έχει πρόσβαση στο σημαντικότερο EPON OLT.

    WT1G1FW1 ONU υιοθετεί την υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης να συναντηθεί η τεχνική απόδοση της ενότητας της China Telecom EPON CTC3.0.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    Υποστήριξη EPON και τρόπος GPON, και τρόπος διακοπτών αυτόματα

    Αυτόματος-ανακάλυψη υποστήριξης ONU/ανίχνευση συνδέσεων/μακρινή βελτίωση του λογισμικού

    ΩΧΡΟΣ τρόπος διαδρομών και γεφυρών υποστήριξης συνδέσεων

    Υποστηρίξεις PPPoE/DHCP/στατική IP τρόπου διαδρομών

    Διεπαφή υποστήριξης WIFI και πολλαπλάσιο SSID

    Υποστήριξη QoS και DBA

    Απομόνωση λιμένων υποστήριξης και vlan διαμόρφωση λιμένων

    Λειτουργία αντιπυρικών ζωνών υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικό γνώρισμα

    Διαμόρφωση κεντρικών υπολογιστών του τοπικού LAN IP και DHCP υποστήριξης

    Η αποστολή λιμένων υποστήριξης και βρόχος-ανιχνεύει

    Μακρινές διαμόρφωση και συντήρηση υποστήριξης TR069

    Διεπαφή υποστήριξης CATV για την τηλεοπτική υπηρεσία

    Εξειδικευμένο σχέδιο για την πρόληψη διακοπής συστημάτων για να διατηρήσει το σταθερό σύστημα

     

    Εφαρμογή

    • Χαρακτηριστική λύση: FTTH, FTTB, PON+EOC
    • Χαρακτηριστική επιχείρηση: ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ, IPTV, VOD, κάμερα IP

    Παράμετρος

     

    Προδιαγραφή υλικού

    Τεχνικό στοιχείο Λεπτομέρειες

     

    Διεπαφή PON

    1 λιμένας XPON (EPON/GPON)
    Λήψη της ευαισθησίας: ≤-27dBm
    Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0~+4dBm
    Απόσταση μετάδοσης: 20KM
    Μήκος κύματος TX: 1310nm, RX: 1490nm
    Οπτική διεπαφή SC/UPC συνδετήρας
    Διεπαφή τοπικού LAN 1 Χ 10/100/1000Mbps και 1 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100Mbps. Σύνολο/μισός, συνδετήρας RJ45

     

     

     

     

    Ασύρματος

    Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n,
    Λειτουργούσα συχνότητα: 2.400-2.4835GHz
    υποστήριξη MIMO, ποσοστό μέχρι 300Mbps,
    2T2R, 2 εξωτερική κεραία 5dBi,
    Υποστήριξη: πολλαπλάσιο SSID
    Κανάλι: Αυτόματος
    Τύπος διαμόρφωσης: DSSS, CCK ΚΑΙ OFDM
    Σχέδιο κωδικοποίησης: BPSK, QPSK, 16QAM και 64QAM
    Οδηγήσεις 9, για τη θέση της ΔΥΝΑΜΗΣ, Los, PON, SYS, LAN1, LAN2, WIFI, WPS, Διαδίκτυο
    Μπουτόν 3, για τη λειτουργία της αναστοιχειοθέτησης, WLAN, WPS
    Λειτουργών όρος Θερμοκρασία: 0℃~+50℃
    Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)
    Αποθήκευση του όρου Θερμοκρασία: -30℃~+60℃
    Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A
    Κατανάλωση ισχύος ≤6W
    Διάσταση 155mm×92mm×34mm (L×W×H)
    Καθαρό βάρος 0.24Kg


    Εικόνες προϊόντων 

     
    λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennasλιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas
    λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas
     
    Εργοστάσιο Wangtong
    λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas
    λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas
     
    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
     
    λιμένες Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON 1GE 1FE με WIFI+Dual Attennas
     
     
     
     
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.