Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Οπτικών Ινών Patch Cord

(49)
Κίνα 5G υπαίθριο FULLAXS μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων LC LC συμβατό σύστημα συνδετήρων σκοινιού θωρακισμένο εργοστάσιο

5G υπαίθριο FULLAXS μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων LC LC συμβατό σύστημα συνδετήρων σκοινιού θωρακισμένο

5G συμβατό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC συνδετήρων καλωδίων FULLAXS υπαίθριο Περιγραφή προϊόντων Οι υπαίθριες FULLAX συμβατές LC DX συνελεύσεις συνδετήρων FTTA παρέχουν έναν οικονομικώς αποδ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Κίνα FTTA λύσης αδιάβροχος υπαίθριος NSN μπαλωμάτων ινών οπτικός διπλός Singlemode μποτών σκοινιού LC εργοστάσιο

FTTA λύσης αδιάβροχος υπαίθριος NSN μπαλωμάτων ινών οπτικός διπλός Singlemode μποτών σκοινιού LC

NSN λύσης FTTA υπαίθριος μποτών αδιάβροχος διπλός Singlemode σκοινιού LC μπαλωμάτων ινών οπτικός Περιγραφή προϊόντων Το αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PDLC είναι τυποποιημένο μέγεθος για τους διπλούς ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Κίνα Σκοινί/οπτική ίνα μπαλωμάτων cOem FTTA στη συνέλευση καλωδίων σκοινιού DLC/PC DLC/PC μπαλωμάτων κεραιών εργοστάσιο

Σκοινί/οπτική ίνα μπαλωμάτων cOem FTTA στη συνέλευση καλωδίων σκοινιού DLC/PC DLC/PC μπαλωμάτων κεραιών

FTTA (ίνα στην κεραία) επιδιορθώνει την οπτική DLC/PC DLC/PC συνέλευση καλωδίων σκοινιού Περιγραφή προϊόντων Καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI για τους ασύρματους σταθμούς βάσης νέας γενιάς (WCDMA/TD-SCDMA/WiMax/GSM... Read More
2019-09-03 17:38:38
Κίνα Διπλό LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTA καλώδιο σταθμών βάσης αλτών Dlc/UPC σε Rru Cpri εργοστάσιο

Διπλό LC σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTA καλώδιο σταθμών βάσης αλτών Dlc/UPC σε Rru Cpri

Υπαίθριο διπλό LC FTTA καλώδιο σταθμών βάσης αλτών Dlc/UPC σε Rru Cpri Περιγραφή προϊόντων Τα μακρινά οπτικά καλώδια μπαλωμάτων ινών FTTA του Wangtong με το διπλό καλώδιο ινών μετάδοσης σταθμών βάσης μακριά χρ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Κίνα Αδιάβροχοι εσωτερικοί/υπαίθριοι συνδετήρες καλωδίων ODVA PDLC επικοινωνίας σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Αδιάβροχοι εσωτερικοί/υπαίθριοι συνδετήρες καλωδίων ODVA PDLC επικοινωνίας σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών

Αδιάβροχο επικοινωνίας καλωδίων ODVA PDLC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων εσωτερικό/υπαίθριο Περιγραφή προϊόντων Υπαίθρια σκοινιά μπαλωμάτων οπτικής ίνας ODVA FTTA ένα από τα hotselling αδιάβροχα σκο... Read More
2019-09-03 17:38:38
Κίνα 144 επιτροπή μπαλωμάτων ινών οπτικών ινών MPO/MTP πυρήνων/υψηλή πυκνότητα κασετών εργοστάσιο

144 επιτροπή μπαλωμάτων ινών οπτικών ινών MPO/MTP πυρήνων/υψηλή πυκνότητα κασετών

144 κασέτες επιτροπής μπαλωμάτων ινών οπτικών ινών MPO/MTP υψηλής πυκνότητας πυρήνων Περιγραφή προϊόντων MTP/MPO η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να εγκατασταθεί 3 κασέτες MPO» ρύθμιση σε 19 που παίρνει μόνο το ύψο... Read More
2019-08-29 16:53:23
Κίνα Ενότητα κασετών MTP MPO LC, OS2 OM3 ενότητα οπτικών ινών 24 36 OM4 12 εργοστάσιο

Ενότητα κασετών MTP MPO LC, OS2 OM3 ενότητα οπτικών ινών 24 36 OM4 12

Ενότητα OS2 OM3 OM4 12 κασετών MTP MPO LC οπτική ίνα 24 36 Περιγραφή προϊόντων Η ενότητα κασετών MPO χρησιμοποιείται κυρίως για να διαιρέσει το συνδετήρα 12 ινών MPO του προσυναρμολογημένου τελικού τέλους στο μ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Κίνα Πλεξίδες οπτικών ινών ανεμιστήρων έξω LC δεσμών δεσμών 12 πυρήνες για το τελικό κιβώτιο διανομής εργοστάσιο

Πλεξίδες οπτικών ινών ανεμιστήρων έξω LC δεσμών δεσμών 12 πυρήνες για το τελικό κιβώτιο διανομής

Fan-out δεσμών δεσμών πλεξίδα 12 πλεξίδες οπτικών ινών πυρήνων LC για το τελικό κιβώτιο διανομής Περιγραφή προϊόντων Fan-out δεσμών οι πλεξίδες αποτελούνται από τον πολυ πυρήνα γύρω από το καλώδιο οπτικών ινών ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Κίνα Singlemode διάρκεια δεσμών πλεξίδων κορδελλών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων έξω εργοστάσιο

Singlemode διάρκεια δεσμών πλεξίδων κορδελλών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων έξω

Fan-out singlemode δέσμη πλεξίδων κορδελλών οπτικής ίνας πλεξίδων οπτικών ινών Περιγραφή προϊόντων Fan-out δεσμών οι πλεξίδες αποτελούνται από τον πολυ πυρήνα γύρω από το καλώδιο οπτικών ινών δεσμών, το οποίο κ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Κίνα Αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων FC για το δίκτυο ευρέως φάσματος 0.9 2 3mm εργοστάσιο

Αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων FC για το δίκτυο ευρέως φάσματος 0.9 2 3mm

αδιάβροχη πλεξίδα 0,9 οπτική ίνα 2 3mm FC patchcord Περιγραφή προϊόντων Θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων όπως το όνομα υπονοεί, υπάρχει μια ελικοειδής ταινία ανοξείδωτου πέρα από μια αποθηκευμένη ίνα που περιβάλ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
Τηλ.::86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.