Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών

1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών

    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
  • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: EPON OLT PX2+

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pc/box
    Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες επάνω στα quantitities διαταγής
    Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: EPON OLT PX2+ ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g
    Απόσταση μετάδοσης: 20KM μήκος κύματος: 1490nm/1310nm
    Τύπος Fiber: Αμφίδρομη λειτουργία Πιστοποίηση: CE RoHS
    Ανεφοδιασμός Powe: +3.3V Connector: sc/upc

    Οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km EPON OLT SFP PX2+

     

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

     

    • Συμβατή IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20/PX20+ GEPON εφαρμογή
    • Εφαρμοσμένος σε EPON OLT για ένα ενιαίο αμφίδρομο EPON σύστημα ινών
    • SFP, ενιαίος συνδετήρας Sc, ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
    • Ψηφιακή λαμβάνουσα ένδειξη το (RSSI) δύναμης σημάτων έκρηξης
    • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
    • Θερμοκρασία -40~85°C περίπτωσης λειτουργίας για βιομηχανικό, -25~85°C για εκτεταμένος και -10~70°C για εμπορικό
    • RoHS-6 συμμόρφωση

     

    Εφαρμογή

     

    Εφαρμοσμένος στην πρόσβαση Ethernet οπτικής ίνας και το κανάλι ινών με το ποσοστό δυαδικών ψηφίων μέχρι 155Mb/s

     

     

    Παράμετρος

     

    Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

     

    Παράμετρος Μονάδα Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Max.
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Β 0   4.2
    Περιβαλλοντική θερμοκρασία αποθήκευσης °C -40   85
    Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης °C 0   70
    Λειτουργούσα σχετική υγρασία % 5   95
    Χαλασμένο δέκτης κατώτατο όριο dBm 0  


     

     

     

    Λειτουργών όρος

     

    Παράμετρος Μονάδα Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Max.
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Β 3.1 3.3 3.5
    Λειτουργούντα Temp περίπτωσης για τα γ-temp °C -10   70
    Λειτουργούντα Temp περίπτωσης για τα ε-temp °C -25   85
    Λειτουργούντα Temp περίπτωσης για τα ι-temp °C -40   85
    Λειτουργούσα σχετική υγρασία % 5   95
    Ποσοστό στοιχείων (TX/RX) Gbit/s   1.25  

     

    Οπτικά χαρακτηριστικά

     

    Παράμετρος Μονάδα Ελάχιστος. Τύπος. Max.
    TX κεντρικό μήκος κύματος NM 1480   1500
    Φασματικό πλάτος (- 20dB) NM     1
    SMSR DB 30    
    Σημάνετε την προωθημένη δύναμη dBm 2   7
    Σημάνετε την προωθημένη δύναμη (TX μακριά) dBm     -39
    Αναλογία εξάλειψης (σημείωση 1) DB 9    
    TX συνολικό Jitter UI     0,43
    Χρόνος ανόδου/πτώση (20%-80%) CP     260
    RIN15OMA dB/Hz     -115
    Οπτική ανοχή επιστροφής απώλειας DB     -12
    Συσκευή αποστολής σημάτων και ποινική ρήτρα διασποράς (20km G.652) DB     2.3
    TX οπτική μάσκα ματιών Υποχωρητικός με IEEE τα πρότυπα 802.3ah™-2004
    Λάβετε το μήκος κύματος NM 1260   1360
    Ευαισθησία (σημείωση 2) dBm     -30
    Υπερφόρτωση dBm -6    
    Εγκαθιστώντας χρόνος κατώτατων ορίων δεκτών NS     250
    RX δυναμική περιοχή (σημείωση 3) dBm -30   -6
    Los-Deassert dBm     -31
    Los-βεβαιώστε dBm -45    
    Υστέρηση SD DB 0,5   6
    Συντελεστής ανάκλασης δεκτών DB     -12

     

    Σημείωση:

    1. Μετρημένο με PRBS 27-1σχέδιο@1.25Gbpsδοκιμής, τοχαμηλής διέλευσηςφίλτροείναι ανοικτό.
    2. Μετρημένος με ένα PRBS 27-1σχέδιο@1.25GbpsκαιER=10dB, ΤΖΊΤΖΙΦΑ=10-12δοκιμής

         3. RX καθορισμός δυναμικής περιοχής

     

     

    Διαταγή των πληροφοριών 

     

    Διαταγή P/Ns Περιγραφή
    EPON OLT PX20+-SSCB Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, εμπορική θερμοκρασία -10~70°C, μηχανική κατοικία έκδοσης V1.
    EPON OLT PX20+-SSEB Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, εκτεταμένη -25~85°C θερμοκρασία, μηχανική κατοικία έκδοσης V1.
    EPON OLT PX20+-SSHB Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, βιομηχανική θερμοκρασία -40~85°C, μηχανική κατοικία έκδοσης V1.
    EPON OLT PX20+-SSCD Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, εμπορική θερμοκρασία -10~70°C, μηχανική κατοικία έκδοσης V2.
    EPON OLT PX20+-SSED Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, εκτεταμένη -25~85°C θερμοκρασία, μηχανική κατοικία έκδοσης V2.
    EPON OLT PX20+-SSHD Diplexer EPON OLT PX20+, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, τύπος SFP, συνδετήρας δοχείων SC/UPC, βιομηχανική θερμοκρασία -40~85°C, μηχανική κατοικία έκδοσης V2.

     

    Εικόνες προϊόντων 
     
    1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών
     
     
     
    1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών
    Εργοστάσιο Wangtong
    1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών
     
    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
     
    1310nm οπτική οπτική ενότητα 1,25 Γ 20Km ενότητας EPON OLT SFP PX2 πομποδεκτών
     
     
     
     
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.