Τηλ.::
Κίνα dwdm mux demux κατασκευαστής
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Ποιότητα FWDM CWDM DWDM Mux Demux & κατασκευαστής CWDM Mux Demux

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο

Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο

    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
  • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Wangtong
    Πιστοποίηση: ISO9001
    Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Pigtail

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/P, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000 Τεμάχια ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Αδιάβροχο οπτικών ινών Pigtail εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
    Μήκος: 1m 2m 3m 5mor που προσαρμόζονται Connector: SC LC FC ST MU
    Τύπος Fiber: G657A Υλικό σακακιών: PVC LSZH

    Αδιάβροχο φουσκωτό G657A SC/PC οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου πλεξίδων ενιαίο

     

    Περιγραφή προϊόντων
     

    Με βάση ποιοι πελάτες χρειάζονται, μπορούμε να κάνουμε τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών να μεταφέρουμε των τύπων και τύπων μη μεταφοράς. Η επιχείρησή μας υπερέχει στην τεχνική κατασκευής και τη διαχείριση ποιοτικού ελέγχου των καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών έτσι ώστε είμαστε σε θέση να ικανοποιήσουμε τις διαφορετικές απαιτήσεις των πελατών.

     
    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

     

    • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
    • Υψηλή επιστροφής απώλεια
    • Μεγάλη επανάληψη
    • Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
    • Υψηλή ανταλλαξιμότητα
    • Το simplex και το ντούμπλεξ είναι διαθέσιμα  

    Εφαρμογή

     

    • CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό.
    •  Δίκτυα τηλεπικοινωνιών.
    •  Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN).
    •  Δίκτυα το (WAN) ευρείας περιοχής.
    • Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων.
    • Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας.
    • Τηλεοπτική και στρατιωτική ενεργός λήξη συσκευών.

     

    Εικόνες προϊόντων


     Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίοΑδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίοΑδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίοΑδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο

     


     

    Παράμετρος

     

    Τρόπος SM ΚΚ
    Πολωνικά UPC APC PC
    Απώλεια εισαγωγής

    Χαρακτηριστικό ≤0.2dB

    Μέγιστο ≤0.3dB

    ≤0.25dB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥65dB ≥35dB
    Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
    Επανάληψη ≤0.1dB
    Διάρκεια ≤0.2dB (1000 φορές ζευγαρώνοντας)
    Εκτατό Strengh > 10kg
    Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
    Υγρασία ≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100)

     
     
     
    Εργοστάσιο Wangtong
     
    Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο
    Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίοΑδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο
     

     Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

     

    Αδιάβροχο φουσκωτό APC Sc ST σκοινιού G657A μπαλωμάτων οπτικών ινών μονοκατευθυντικό PVC LSZH τρόπου PC ενιαίο

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Allen

    Τηλ.:: +8618637748003

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Πάτωμα 5, Bulding Α, πάρκο Industrail υψηλής τεχνολογίας Rongxun, Κοινότητα Qinghu, περιοχή LongHua, ShenZhen (518109)
    Τηλ.::86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας dwdm mux demux προμηθευτής. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.